Kysyttävää? Ota yhteyttä.

Parhaiten tavoitat meidät puhelimitse (klo 09.00-17.00), sivujemme chatin kautta tai sähköpostitse:

Puhelin 09 2727 130
info@eximia.fi

Tulossa meille?

Valmennustiimi Eximian toimisto löytyy Ilmalasta, hyvien kulkuyhteyksien varrelta.
Posti- ja käyntiosoitteemme on:
Valmennustiimi Eximia Oy
Ilmalankatu 2 C
00240 HELSINKI

Seuraa sosiaalisessa mediassa:

Löydät meidät myös Facebookista

Puhelin 09 2727 130
info@eximia.fi

Kuinka voimme auttaa?

  • Pasi Petäjä

    Pasi Petäjä
    Toimitusjohtaja
    040 076 6725
    pasi.petaja@eximia.fi

  • Mikael Öhman

    Mikael Öhman
    Asiakaspalveluvastaava
    09 2727 130
    info@eximia.fi

  • Matti Staudinger

    Matti Staudinger
    Markkinointipäällikkö
    050 327 2737
    matti.staudinger@eximia.fi

  • Laura Lammi
    Kurssipäällikkö
    044 2020 534
    laura.lammi@eximia.fi

  • Tiina Väisänen
    Kurssipäällikkö
    050 327 2070
    tiina.vaisanen@eximia.fi

  • Henna Kauppila
    Kurssipäällikkö
    044 2020 536
    henna.kauppila@eximia.fi

  • Sonja Konttinen
    Kurssipäällikkö
    044 213 0462
    sonja.konttinen@eximia.fi

  • Sonja Hirvonen

    Sonja Hirvonen
    Kurssipäällikkö (äitiysvapaalla)

    sonja.hirvonen@eximia.fi

  • Reija Pesonen

    Reija Pesonen
    Kurssipäällikkö (äitiysvapaalla)

    reija.pesonen@eximia.fi